Ziemia została pogrążona w chaosie. Odważysz się zawalczyć o wolność nim kosmici zapukają do Twych drzwi? Słyszysz? Są coraz bliżej... TRWA EVENT | PROSIMY O SKŁADANIE CV
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dzieciaczki, pooglądajmy małe, puszyste koteczki! O tam, w piwnicy są~

Go down 
AutorWiadomość
Litwa

Litwa


Liczba postów : 11
Age : 106
Skąd : Vilnius

Dzieciaczki, pooglądajmy małe, puszyste koteczki! O tam, w piwnicy są~  Empty
PisanieTemat: Dzieciaczki, pooglądajmy małe, puszyste koteczki! O tam, w piwnicy są~    Dzieciaczki, pooglądajmy małe, puszyste koteczki! O tam, w piwnicy są~  EmptyCzw Wrz 19, 2013 4:01 pm

Dzieciaczki, pooglądajmy małe, puszyste koteczki! O tam, w piwnicy są~  Yva1

Imię i nazwisko: Taurys Laurinaitis (Arfo-Litwin)

Doświadczenie zawodowe: Hmm, prócz bycia państwem ma spore doświadczenie w niańczeniu. Robił też za służkę u pewnego Rosjanina. Ma też niezła praktykę w paleniu ludzi, tudzież zasztyletowaniu. Tak, tak, to też doświadczenie.  

Zainteresowania: Narzekanie to też zainteresowanie? Om, uznajmy, że tak. Prócz narzekania jest też dbanie o własną cudowną, przepiękna i w ogóle naj kulturę. Ale tak wychodząc poza litewskość to literatura, nie pogardzi też opieką nad jakimś zwierzątkiem, dzieckiem.

Dyspozycyjność: Brat jest już samodzielny. Więc jeżeli akurat nie wypadnie mi superniewyobrażalniepasjonujące wypełnianie dokumentów, to mogę harować jak wół. Nic nowego

Dodatkowe informacje: Hm, co by tutaj napisać. Dobrze dogaduję się z dzieciaczkami? I nie, to wcale a wcale nie podchodzi pod pedofilię, wcale. Dosyć ciężko mnie zdenerwować...

Motywacja:
Drogi Przyszły Pracodawco!

Sądzę, że nadam się na przedszkolankę, ponieważ jak już wspominałem wyżej, dobrze dogaduję się z maluchami. Uważam, że będę w stanie wpoić im podstawowe zasady dobrego wychowanie i także przygotować je do pójścia dalej.
Tym samym proszę o zatrudnienie mnie w przedszkolu na stanowisku - przedszkolanka. Zobowiązuję się wkładać serce i dusze w powierzone mi zadania, jak i również dbać o reputację miejsca pracy.

Z poważaniem
Taurys Laurinaitis
Powrót do góry Go down
 
Dzieciaczki, pooglądajmy małe, puszyste koteczki! O tam, w piwnicy są~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia kontra Obcy  :: AKTA PRACOWNICZE-
Skocz do: