Ziemia została pogrążona w chaosie. Odważysz się zawalczyć o wolność nim kosmici zapukają do Twych drzwi? Słyszysz? Są coraz bliżej... TRWA EVENT | PROSIMY O SKŁADANIE CV
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 O tym jak Węgry zawsze lubiła pomagać

Go down 
AutorWiadomość
Węgry

Węgry


Liczba postów : 28
Age : 105
Skąd : Budapeszt

O tym jak Węgry zawsze lubiła pomagać Empty
PisanieTemat: O tym jak Węgry zawsze lubiła pomagać   O tym jak Węgry zawsze lubiła pomagać EmptyNie Wrz 15, 2013 11:04 am

O tym jak Węgry zawsze lubiła pomagać Tumblr_mn2avp6Fvd1s5qbuho1_500


Imię i nazwisko: Elizaveta Héderváry

Doświadczenie zawodowe: Od czego by tu zacząć. Hmm,przepracowałam trochę jako ktoś w rodzaju gosposi (nie żeby mnie to specjalnie radowało,niemniej mam doświadczenie). Opiekowałam się też Feliciano,kiedy był młodszy. Od XIX wieku mam doświadczenie jeśli chodzi o pierwszą pomoc i opatrywanie ran (to wtedy zostałam sanitariuszką). Często zdarzało mi się udzielać pomocy Feliksowi podczas powstania warszawskiego(wcześniej,od początku wojny również,ale bardziej sporadycznie), w 1956 z kolei (dzięki pomocy wyżej wymienionego) zajmowałam się ranami własnych ludzi...


Zainteresowania: Lubię gotować(szczególnie gulasz i leczo),odnajduję radość w doradzaniu przyjaciółkom w kwestii stosownego ubioru-to w kwestii żeńskiej części mojej natury.Kiedy jednak nadarzy się okazja lubię wymykać się do lasu i zapolować jak za starych,dobrych czasów,mając łuk i kołaczan ze strzałami u boku...Zdarzy się też wyskoczyć gdzieś do baru w celu spożycia napojów wyskokowych z Polską ;)(jednak tylko kiedy nie mam żadnych obowiązków!)

Dyspozycyjność: Aktualnie nie jestem zamężna i nie mam dzieci,mogę się więc bez reszty poświęcić pracy(oczywiście w granicach rozsądku).

Dodatkowe informacje: Jestem bardzo empatyczna względem ludzi(chyba,że jesteś Prusakiem i akurat mnie wkurzysz...),uwielbiam pomagać

Motywacja:
Drogi Przyszły Pracodawco!

Ponad wiek temu poczułam silne powołanie,aby zostać sanitariuszką w służbie zdrowia. Proszę więc o zatrudnienie mnie w Pańskim szpitalu na stanowisku:pielęgniarka. Będę wykonywała swoją pracę sumiennie i starannie,więc uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Z poważaniem
Elizaveta Héderváry
Powrót do góry Go down
 
O tym jak Węgry zawsze lubiła pomagać
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Feliks zawsze chciał zostać strażakiem
» MISJA I dla użytkowników Litwa, Jakucja, Węgry, Polska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia kontra Obcy  :: AKTA PRACOWNICZE-
Skocz do: