Ziemia została pogrążona w chaosie. Odważysz się zawalczyć o wolność nim kosmici zapukają do Twych drzwi? Słyszysz? Są coraz bliżej... TRWA EVENT | PROSIMY O SKŁADANIE CV
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 *Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać*

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Rosja
Admin
Rosja


Liczba postów : 25
Age : 33
Skąd : Moskwa

*Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać* Empty
PisanieTemat: Re: *Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać*   *Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać* EmptyCzw Sie 29, 2013 10:04 am

*pochlipuje* czemu mnie nie lubisz? Ja tylko chcę, żebyś zamieszkał ze mną, kiedy już stworzę wielką, wspaniałą rodzinę! Czy coś w tym złego?
Rumunia troszczy się o braciszka Mołdawię tak bardzo, że ten chce wbić mu na chatę i z nim zamieszkać. Nie żeby ktoś miał coś przeciwko... jeśli pominąć ostoję komunizmu, Naddniestrze. Ciekawe, co Tim o tym sądzi...
Tak czy siak, nie rozpisując się*, AKCEPT!

___
* wcale się nie rozpisuję
Powrót do góry Go down
Jakucja

Jakucja


Liczba postów : 4

*Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać* Empty
PisanieTemat: Re: *Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać*   *Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać* EmptyCzw Sie 29, 2013 11:58 am

Cóż, z tego co ja czytałam, rządy zarówno Rumunii jak i Mołdawii powołały projekt, który ma na celu ponowne złączenie obu państw tak jak w przeszłości. A co do relacji z Naddniestrzem... Zaginęła w akcji i tego nie zauważyłam. Zaraz ją dopiszę. ^^'
Powrót do góry Go down
Rosja
Admin
Rosja


Liczba postów : 25
Age : 33
Skąd : Moskwa

*Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać* Empty
PisanieTemat: Re: *Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać*   *Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać* EmptySob Sie 31, 2013 7:26 pm

Nie ma problemu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





*Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać* Empty
PisanieTemat: Re: *Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać*   *Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać* Empty

Powrót do góry Go down
 
*Tu miał być tytuł, ale userkę nie stać*
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia kontra Obcy  :: KARTY POSTACI-
Skocz do: