Ziemia została pogrążona w chaosie. Odważysz się zawalczyć o wolność nim kosmici zapukają do Twych drzwi? Słyszysz? Są coraz bliżej... TRWA EVENT | PROSIMY O SKŁADANIE CV
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Litwa

Litwa


Liczba postów : 11
Age : 106
Skąd : Vilnius

Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie) Empty
PisanieTemat: Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)   Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie) EmptyWto Sie 13, 2013 5:29 pm

Po pierwsze, sprawa, która najbardziej razi w oczy, przynajmniej mnie. Wielkość avatarów. Rozumiem, że forum samo w sobie jest duże, ale na litość. Avatary trzy razy większe niż miejsce na post? Nie wygląda to estetycznie i naprawdę ciężko coś przeczytać. Przecież nie jest trudno ustalić jakąś wielkość, na przykład 200 x 400 pixeli. Jeżeli coś to oferuje swoją pomoc.
Po drugie - wielkość forum. Przynajmniej na moim komputerze fort jest brzydko rozciągnięte i trzeba bawić się suwakiem na dole, ażeby coś zobaczyć.
Tak, to wszystko. Jak wspominałem mogę pomoc, ba nawet chętnie to zrobię.
Powrót do góry Go down
Tony
Admin
Tony


Liczba postów : 43

Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie) Empty
PisanieTemat: Re: Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)   Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie) EmptyWto Sie 13, 2013 8:11 pm

Avatary poprawione, forum mam nadzieję już nie jest za szerokie.
Pięknie to jeszcze nie wygląda, jak wrócę to zajmę się wyglądem.
Powrót do góry Go down
https://hetaliakontraobcy.forumpolish.com
Litwa

Litwa


Liczba postów : 11
Age : 106
Skąd : Vilnius

Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie) Empty
PisanieTemat: Re: Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)   Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie) EmptyWto Sie 13, 2013 8:37 pm

Uh, dziękuję za spełnienie mojej prośby. Teraz, przynajmniej u mnie, wszystko wygląda zgrabnie. Mam nadzieję, że to kłopot nie był.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie) Empty
PisanieTemat: Re: Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)   Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie) Empty

Powrót do góry Go down
 
Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nie wiem, gdzie to dać, więc niech będzie tutaj. ;;
» MISJA I dla użytkowników Litwa, Jakucja, Węgry, Polska
» Magyarország-Te vagy a szívembe írva! (Czyli wejście Węgier xD )
» A może zagramy z kosmitami w piłkę nożną o losy świata? Na pewno wygramy! - czyli Brazylia wita was!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia kontra Obcy  :: UWAGI-
Skocz do: