Ziemia została pogrążona w chaosie. Odważysz się zawalczyć o wolność nim kosmici zapukają do Twych drzwi? Słyszysz? Są coraz bliżej... TRWA EVENT | PROSIMY O SKŁADANIE CV
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kebaby sprzedaję!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Turcja

Turcja


Liczba postów : 5

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptyPią Sie 09, 2013 2:41 pm


Pełna nazwa państwa: Republika Turcji
Imię i nazwisko: Sadiq Adnan
Wiek postaci: wizualnie ok. 20-23 lat
Charakter: Stara się być miły, choć nie zawsze mu to wychodzi. Ciężkimi do ukrycia cechami Turka są hałaśliwość i energiczność, co wiąże się też z wybuchami agresji. Szczególnie gdy w okolicy pojawia się Grecja. Sadiq lubi się bawić i nie ukrywa, że ma o sobie wysokie mniemanie.
Wygląd: Dość wysoki, umięśniony Mulat z zielonymi tęczówkami i krótkimi, ciemnymi włosami. Brodę zdobi lekki zarost. Często nosi zieloną bluzę i charakterystyczną dla niego, białą maskę. Można go też spotkać w stroju przedstawionym na avatarze.
Relacje z innymi państwami: Jego i Grecję łączą dość nieprzyjemne relacje. Cierpi na tym Japonia, którego obydwaj panowie zmuszają do wybrania jednego z nich jako przyjaciela. Turcja nie lubi się z Rosją i nabawił Hiszpanię strachu gdy chciał odebrać mu Romano. Też nie za dobrze układa mu się z Węgry.
Strona: Mimo obecności Ivana, poznanie kosmitów wydaje się być dość kuszącą opcją.
Dodatkowe informacje: Lubi kebaby.



*próbuje się nie roześmiać, mówiąc* Ivan jest osom
Powrót do góry Go down
Tony
Admin
Tony


Liczba postów : 43

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptyPią Sie 09, 2013 3:00 pm

 Akcept
Powrót do góry Go down
https://hetaliakontraobcy.forumpolish.com
Rosja
Admin
Rosja


Liczba postów : 25
Age : 33
Skąd : Moskwa

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptySob Paź 19, 2013 9:14 pm

Z czego się śmiejesz? <przyjazny uśmiech>
Powrót do góry Go down
Węgry

Węgry


Liczba postów : 28
Age : 105
Skąd : Budapeszt

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptyNie Paź 20, 2013 10:38 am

A o relacjach ze mną to już,krucafiks nie napisze. Ivanie,przynajmniej zostałeś wspomniany!*fałszywy uśmieszek*
Powrót do góry Go down
Rosja
Admin
Rosja


Liczba postów : 25
Age : 33
Skąd : Moskwa

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptyNie Paź 20, 2013 6:57 pm

Yay! To w końcu mój przyjaciel, ne?
Powrót do góry Go down
Węgry

Węgry


Liczba postów : 28
Age : 105
Skąd : Budapeszt

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptyPon Paź 21, 2013 7:13 pm

Taki przyjaciel jak wszyscy z byłego Bloku Wschodniego, co...? Tylko nie wiem kogo w tym przypadku jest mi bardziej żal. xD
Powrót do góry Go down
Rosja
Admin
Rosja


Liczba postów : 25
Age : 33
Skąd : Moskwa

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptySro Lis 06, 2013 9:06 pm

Pewnie! Ale dlaczego żal? O.o
Powrót do góry Go down
Węgry

Węgry


Liczba postów : 28
Age : 105
Skąd : Budapeszt

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptySro Lis 06, 2013 9:41 pm

Żal,współczucie-podać inne synonimy? xD
Powrót do góry Go down
Rosja
Admin
Rosja


Liczba postów : 25
Age : 33
Skąd : Moskwa

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptySro Lis 06, 2013 9:48 pm

Ale... czemu? Przecież było nam wszystkim przyjemnie i radośnie w wielkim domu ZSRR!
Powrót do góry Go down
Węgry

Węgry


Liczba postów : 28
Age : 105
Skąd : Budapeszt

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptySro Lis 06, 2013 9:50 pm

NIE. Mówi ci coś magiczna data 1956? Ach, jak fajnie się rozwalało ten pomnik Stalina...ta głowa tak ładnie toczyła się po chodniku...
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 5

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptySob Lis 09, 2013 9:09 pm

Oj się zamieszanie pod moją bardzo długa i wyczerpującą kartą zrobiło! Węgry, jak nie wspomniałem? Wspomniałem!
Powrót do góry Go down
Węgry

Węgry


Liczba postów : 28
Age : 105
Skąd : Budapeszt

Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! EmptySob Lis 09, 2013 10:08 pm

Teraz dopisał, mądrala jeden! Czy ty sugerujesz,że jestem na tyle głupia,żeby tego nie zauważyć?!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kebaby sprzedaję! Empty
PisanieTemat: Re: Kebaby sprzedaję!   Kebaby sprzedaję! Empty

Powrót do góry Go down
 
Kebaby sprzedaję!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia kontra Obcy  :: KARTY POSTACI-
Skocz do: