Ziemia została pogrążona w chaosie. Odważysz się zawalczyć o wolność nim kosmici zapukają do Twych drzwi? Słyszysz? Są coraz bliżej... TRWA EVENT | PROSIMY O SKŁADANIE CV
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Anglia szuka pracy

Go down 
AutorWiadomość
Anglia

Anglia


Liczba postów : 8

Anglia szuka pracy Empty
PisanieTemat: Anglia szuka pracy   Anglia szuka pracy EmptyWto Wrz 17, 2013 3:37 pm

Anglia szuka pracy Tumblr_m4exmudfLw1r6ksv2o1_500



Imię i nazwisko: Arthur Kirkland
Doświadczenie zawodowe: Jak większość krajów, pełniłem i nadal pełnię rolę bycia państwem. Jeśli można nazwać to pracą, byłem piratem. Oprócz tego służyłem w wojsku, czasem trudniłem się w zawodach takich jak bibliotekarz.
Zainteresowania: Fascynuje mnie magia i okultyzm, sztuka parzenia herbaty, gotowanie oraz subkultura punków.
Dyspozycyjność: Wszyscy w rodzinie są już dorośli, jedynie Sealand, którym opiekują się bardziej Szwecja i Finlandia niż ja, więc sądzę, że z tym nie będzie problemu.
Dodatkowe informacje: *wyciąga księgę czarów* przyjmnijmnieprzyjmijmnie... to znaczy, zaufaj mi, jestem dżentelmenem! 
Motywacja: Szanowny Dyrektorze!

Ubiegam się o pracę w pana szkole na stanowisku: nauczyciel języka angielskiego.
Wychowałem sporo młodych państw, więc doświadczenie w pracy z młodzieżą mam. Któż mógłby wpoić tym młodym duszom angielski lepiej niż ja, ojciec języka? Sądzę, że jestem idealnym kandydatem na to stanowisko. Mam nadzieję, że rozpatrzy Pan moją ofertę pozytywnie, a ja w zamian odwdzięczę się solidną pracą.


Z poważaniem,
Arthur Kirkland
Powrót do góry Go down
 
Anglia szuka pracy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» STANOWISKA PRACY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia kontra Obcy  :: AKTA PRACOWNICZE-
Skocz do: