Ziemia została pogrążona w chaosie. Odważysz się zawalczyć o wolność nim kosmici zapukają do Twych drzwi? Słyszysz? Są coraz bliżej... TRWA EVENT | PROSIMY O SKŁADANIE CV
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czy można aresztować za bycie Szwedem/Duńczykiem?

Go down 
AutorWiadomość
Norway

Norway


Liczba postów : 17
Age : 77
Skąd : Oslo

Czy można aresztować za bycie Szwedem/Duńczykiem? Empty
PisanieTemat: Czy można aresztować za bycie Szwedem/Duńczykiem?   Czy można aresztować za bycie Szwedem/Duńczykiem? EmptySob Wrz 14, 2013 8:25 pm

Czy można aresztować za bycie Szwedem/Duńczykiem? Hetalia_Norway_by_Yami_Chan4

Imię i nazwisko: Lukas Bøndevik

Doświadczenie zawodowe: Wykonywanie papierkowej roboty od szefa,kiedyś się jeszcze w marynarce wojennej służyło. Opiekowałem się też PEWNYM bękartem znanym światu jako "Lodowa Wyspa". Bycie państwem zobowiązuje-prac dorywczych brak.

Zainteresowania: Czasami lubię pójść na ryby lub na Nordic Walking. Zimą trenuję biegi narciarskie. Niekiedy zasiądę przed zacnym odbiornikiem telewizyjnym,aby obejrzeć sport(nie,nie przepadam za piłką nożną, z letnich konkurencji już wolę żużel...)

Dyspozycyjność: Nie utrzymuję dużej rodziny. Aktualnie nie mam na głowie małych dzieci, więc mogę poświęcić się pracy(no,chyba że coś czasem wypadnie-to już uzależnione od mojego rządu)

Dodatkowe informacje: Mam rozwinięty szósty zmysł,jeśli tak to można nazwać(wcale nie zwariowałem Danio,trolle istnieją,kup sobie okulary...).

Motywacja:

Drogi Przyszły Pracodawco!

Od wczesnego dzieciństwa pragnąłem być stróżem prawa widząc,co wyczyniają moi bracia(ja oczywiście NIGDY nie brałem w żadnym haniebnym czynie udziału...no dobrze,czasem się zdarzało,jednak najczęściej byłem do tego zmuszony przez niesprzyjające okoliczności). Zatem jako osoba o wysokim poczuciu sprawiedliwości sądzę,iż nadaję się na stanowisko komisarza,a śmiem twierdzić,że również inspektora na Pańskim komisariacie policji.

Uprzejmie proszę o rozpatrzenie mojej prośby i przyjęcie mnie na wyżej wymienione stanowisko pracy.

Z poważaniem,
Lukas Bøndevik
Powrót do góry Go down
 
Czy można aresztować za bycie Szwedem/Duńczykiem?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia kontra Obcy  :: AKTA PRACOWNICZE-
Skocz do: