Ziemia została pogrążona w chaosie. Odważysz się zawalczyć o wolność nim kosmici zapukają do Twych drzwi? Słyszysz? Są coraz bliżej... TRWA EVENT | PROSIMY O SKŁADANIE CV
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Feliks zawsze chciał zostać strażakiem

Go down 
AutorWiadomość
Polska

Polska


Liczba postów : 6

Feliks zawsze chciał zostać strażakiem Empty
PisanieTemat: Feliks zawsze chciał zostać strażakiem   Feliks zawsze chciał zostać strażakiem EmptySob Wrz 14, 2013 2:54 pm

Feliks zawsze chciał zostać strażakiem 9q35

Podziwiajcie moją piękną buźkę!

Imię i nazwisko: Feliks Łukasiewicz
 
Doświadczenie zawodowe: Bycie państwem się liczy? No kiedyś jakby w wojsku służyłem i takie tam prace dorywcze. Tu w sklepie, tu przy garach. Raz nawet jako polonista w szkole pracowałem! Ale mnie wywalili, tak jakby nie mam zielonego kurde pojęcia czemu...

Zainteresowania: Kucyki i paluszki, są mega! Ale zawsze chciałem być strażakiem, totalnie zafelisty zawód!

Dyspozycyjność: Dzieci nie mam, żonki też. O ile mi popijawa żadna w kalendarz nie wpadnie to mogę pracować. Znaczy... nie ma żadnego problemu w zaprzestaniu spania do południa i oglądania "M jak Miłość". Zobaczę powtórki na ipli.

Dodatkowe informacje: Jestem miły, otwarty na ludzi, skromny, bardzo, ale to bardzo odważny, uwielbiam paluszki, uważam, że szafy to świetne miejsce na kryjówkę, mam cudaśnego kucyka, mój dom jest różowy, w ostatnim odcinku Dlaczego ja... *pięć stron dalej* i to by było na tyle. Troszkę krótko, ale nie chciałem się przechwalać!

Motywacja:
Szanowny Przyszły Szefie! 

Chciałbym dostać pracę w Pana remizie na stanowisku: strażak.

W dzieciństwie uwielbiałem oglądać Strażaka Sama i kilka razy gasiłem pożar u Anglii, jak gotować próbował. Trochę działałem w ochotniczej straży pożarnej dla młodzieży. Uczyliśmy się tam co i jak, a później na zawodach pokazywaliśmy jacy jesteśmy totalniczo totalni. No i wiadomo, chleba za darmo nie dają. Będę pracował pilnie i wykonywał powierzone mi zadania, bo to fajne.

Niech Pan mnie przyjmie.

Z poważaniem
Feliks Łukasiewicz
Powrót do góry Go down
 
Feliks zawsze chciał zostać strażakiem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» O tym jak Węgry zawsze lubiła pomagać

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia kontra Obcy  :: AKTA PRACOWNICZE-
Skocz do: