Ziemia została pogrążona w chaosie. Odważysz się zawalczyć o wolność nim kosmici zapukają do Twych drzwi? Słyszysz? Są coraz bliżej... TRWA EVENT | PROSIMY O SKŁADANIE CV
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nie wiem, gdzie to dać, więc niech będzie tutaj. ;;

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kolumbia

Kolumbia


Liczba postów : 8

Nie wiem, gdzie to dać, więc niech będzie tutaj. ;; Empty
PisanieTemat: Nie wiem, gdzie to dać, więc niech będzie tutaj. ;;   Nie wiem, gdzie to dać, więc niech będzie tutaj. ;; EmptyPon Wrz 09, 2013 7:11 pm

Jest to w sumie rodzaj prośby do Szanownej Administracji o ruszenie w końcu czegoś na forum, które jeszcze nie zdążyło funkcjonować, a już wymiera... i w sumie trochę szkoda, bo to fajny pomysł był z tym atakiem UFO... ;;
Jeśli jest potrzebna jakaś pomoc z... nie wiem, wymyślaniem misji, czy czymkolwiek innym, zgłaszam się na ochotnika, jednak, cóż ja wyznaję zasadę, że jak coś robisz to rób, a nie rzucaj po dwóch tygodniach, nieskończone. To, że jest mały ruch też jest wynikiem faktu, iż forum jest 'w budowie' i po prostu nie wiadomo, kiedy się to skończy. Ludzie się po prostu nie chcą rejestrować na nieukończonych forach, a na chwilę obecną się nie zanosi, żeby ten 'remont' miał się skończyć kiedykolwiek.

Dziękuję za uwagę, koniec przekazu.
Powrót do góry Go down
Tony
Admin
Tony


Liczba postów : 43

Nie wiem, gdzie to dać, więc niech będzie tutaj. ;; Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem, gdzie to dać, więc niech będzie tutaj. ;;   Nie wiem, gdzie to dać, więc niech będzie tutaj. ;; EmptyWto Wrz 10, 2013 6:13 pm

Zdajemy sobie z tego sprawę. Rok szkolny oraz obowiązki nie pozwalają nam na przesiadywanie godzinami przed komputerem. Forum jak najbardziej ruszy, postaramy się by nastąpiło to w najbliższym czasie.
Powrót do góry Go down
https://hetaliakontraobcy.forumpolish.com
 
Nie wiem, gdzie to dać, więc niech będzie tutaj. ;;
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia kontra Obcy  :: UWAGI-
Skocz do: