Ziemia została pogrążona w chaosie. Odważysz się zawalczyć o wolność nim kosmici zapukają do Twych drzwi? Słyszysz? Są coraz bliżej... TRWA EVENT | PROSIMY O SKŁADANIE CV

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)

Go down 
AutorWiadomość
Litwa

Liczba postów : 11

PisanieTemat: Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)   Wto Sie 13, 2013 5:29 pm

Po pierwsze, sprawa, która najbardziej razi w oczy, przynajmniej mnie. Wielkość avatarów. Rozumiem, że forum samo w sobie jest duże, ale na litość. Avatary trzy razy większe niż miejsce na post? Nie wygląda to estetycznie i naprawdę ciężko coś przeczytać. Przecież nie jest trudno ustalić jakąś wielkość, na przykład 200 x 400 pixeli. Jeżeli coś to oferuje swoją pomoc.
Po drugie - wielkość forum. Przynajmniej na moim komputerze fort jest brzydko rozciągnięte i trzeba bawić się suwakiem na dole, ażeby coś zobaczyć.
Tak, to wszystko. Jak wspominałem mogę pomoc, ba nawet chętnie to zrobię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tony
Admin

Liczba postów : 43

PisanieTemat: Re: Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)   Wto Sie 13, 2013 8:11 pm

Avatary poprawione, forum mam nadzieję już nie jest za szerokie.
Pięknie to jeszcze nie wygląda, jak wrócę to zajmę się wyglądem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://hetaliakontraobcy.forumpolish.com
Litwa

Liczba postów : 11

PisanieTemat: Re: Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)   Wto Sie 13, 2013 8:37 pm

Uh, dziękuję za spełnienie mojej prośby. Teraz, przynajmniej u mnie, wszystko wygląda zgrabnie. Mam nadzieję, że to kłopot nie był.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)   

Powrót do góry Go down

Czy mówiłem wam, że zrzędliwy Litwa jest...zrzędliwy? (Czyli Pan Litwa i jego uwagi. Tak wiem, że forum w budowie)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1